در اندوه یک فقدان بزرگ/ تسلیت به همه‌ی ایران

03 بهمن 1395 Written by 
Published in اخبار

ساختمان پلاسکو به عنوان اولین بنای بلند تهران، پس از 54 سال از زمان ساخت، بر اثر آتش‌سوزی فرو ریخت. این اتفاق سبب شد تعدادی از آتش‌نشانان که در حال عملیات نجات بودند، شهید شوند.

ساختمان پلاسکو 1

به این وسیله، دبیرخانه دائمی کنفرانس بناهای بلند، این مصیبت وارده را به شهر تهران و خانواده‌های آتش‌نشانان تسلیت می‌گوید. امید می‌رود این اتفاق بتواند اهمیت مسائل ایمنی در ساختمان‌های بلند را روشن‌تر سازد؛ تا دیگر شاهد چنین وقایع تلخ و ناگواری نباشیم.

در راستای تحلیل مناسب حادثه ناگوار پلاسکو، نشریه بنای شهر(ویژه‌نامه کنفرانس بناهای بلند)، پذیرای مقالات، مطالب و یادداشت‌های متخصصان وکارشناسان شهری می‌باشد. جهت ارسال مطالب و تحلیل‌های خود به نشریه بنای شهر، می‌توانید از ایمیل (این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید) استفاده نمایید.

Read 3138 times
Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

تماس سریعدبیرخانه

آدرس:
تهران، خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، خیابان نظامی گنجوی، خیابان پیوند، کوچه حماسی، پلاک 26
تلفن :
88203845 21 (98)+
88871227 21 (98)+
نمابر :
88198520 21 (98)+
ایمیل :
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
سایت شرکت :

markerما را در Google Maps ببینید

درباره بناهای بلند

از آنجايي که اصول ساخت و ساز پايدار، شامل گسترهای وسيـع از روشهای ابتدايـی تا پيچيده‌ترين فن‌آوری‌های روز ميباشد، مقوله تناسب روشهای اجرا با استانداردهای کيفی همواره به عنوان شاخص‌های کليدی در اين حوزه مورد توجه عموم بهره‌برداران بوده است. با توجه به سير صعودی بلندمرتبه‌سازی که گاه به اقتضای شرايط اقتصادی بر مبنای مقرون به صرفه‌بودن و نه‌چندان بر اصول استانداردسازی تعريف شده است، همچنين نیازها و خلاء موجود در معرفي نشان‌های تجاری نمونه صنعت ساختمان، مؤسسه رسايش برگزارکننده همايش‌ها و کنفرانس‌هاي مختلف درنظر دارد  «سومین کنفرانس بناهای بلند درایران و خاورميانه»  را برگزار کند.